این صفحه نقشه کامل مطالب وب سایت درباره مدیریت استراتژیک است که به تدریج تکمیل می‌شود در این صفحه سعی می‌شود که به تدریج توضیحاتی درباره مدیریت استراتژیک بیان شود. در این صفحه شما با مهمترین کتاب‌ها، ویدیوها، مقالات، مشاهیر و سایر مطالب ارزشمند در حوزه مدیریت استراتژیک آشنا خواهید شد. به امید خداوند متعال […]

بسم الله الرحمن الرحیم

این صفحه نقشه کامل مطالب وب سایت درباره مدیریت استراتژیک است که به تدریج تکمیل می‌شود

در این صفحه سعی می‌شود که به تدریج توضیحاتی درباره مدیریت استراتژیک بیان شود. در این صفحه شما با مهمترین کتاب‌ها، ویدیوها، مقالات، مشاهیر و سایر مطالب ارزشمند در حوزه مدیریت استراتژیک آشنا خواهید شد. به امید خداوند متعال مجموعه‌ای از ویدیوها به تدریج ضبط شده و در بلاگ قرار خواهد گرفت. با توجه به حجم زیاد مطالب شما می توانید از کلمات کلیدی هر فصل برای شناخت موضوعات مرتبط با مدیریت استراتژیک استفاده کنید. نقشه کلی مطالب ارائه شده در مدیریت استراتژیک را با لینک‌های زیر دنبال کنید:

طرح درس‌های مدیریت راهبردی (‌استراتژیک)

۱- طرح درس تحلیل محیط کسب‌ و کار برای کارآفرینان

این درس به ارزش دو واحد برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ارائه شده است. برای مشاهده منابع و محتواهای دیجیتالی کلیک کنید.

۲- طرح درس مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات

این درس برای دانشجویان مقطع کارشناسی مدیریت بازرگانی در سال ۱۳۹۳ ارائه شده است. راهبردهای فناوری اطلاعات ذیل راهبردهای عملیاتی مدیریت استراتژیک بررسی می‌شوند. برای مشاهده طرح درس و محتواهای الکترونیکی آن کلیک کنید.

۳- طرح درس مدیریت استراتژیک در سازمان‌های دولتی و غیر انتفاعی (‌دانشجویان مدیریت دولتی )

۴- طرح درس مدیریت استراتژیک در بنگاه‌های اقتصادی (‌دانشجویان مدیریت دولتی ۱۳۸۴)

کتاب‌های مدیریت استراتژیک

ویدیوهای مدیریت استراتژیک (‌به زبان فارسی)

برای فهم بهتر و تأکید بر برخی از مبانی و مباحث پیشرفته تر در مدیریت استراتژیک مجموعه‌ای از ویدیوها در این بخش قرارداده خواهند شد. ویدیوهای این بخش ضبط  اینجانب و به زبان فارسی است.

مصاحبه‌های مدیریت استراتژیک

در این بخش لینک مربوط به مصاحبه‌ با استادان  مدیریت استراتژیک قرار داده می‌شود.

مصاحبه با دکتر بهمن حاجی‌پور درباره مدیریت استراتژیک